KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418232
nr 1541 8232
Arno Vihalemm
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -62. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 68x79 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:30:22
18/5 05:31:13
1.000 kr
21/5 03:16:32
Arno Vihalemm
Läs mer om Arno Vihalemm